Ha nincs munkád, de van elszántságod,

ha van munkád, de főnököd is,

ha van jövőképed, de nincs segítséged a megvalósításhoz,

ha van ötleted, de nincs bátorságod,

ha van vágyad, és nincs elégedettséged,

ha úgy gondolod, hogy kicsi segítséggel nagyot léphetsz,

akkor gyere el az Innovatív Generáció Nyíregyháza nyílt napjára!

Ha eljössz, találkozol azokkal, akik ezt kitalálták, akik itt Nyíregyházán szervezik, és olyan vállalkozókkal, akik már végigcsinálták.

Mi történhet Veled?

Megismersz egy lehetőséget, ami segít vállalkozóvá válni.

Megismersz egy lehetőséget, és rájössz, hogy ez még nem neked szól, de lehet egyszer még szükséged lesz rá.

Úgy érzed, hogy kidobtál 2 órát az életedből. Ha életedben ez az első 2 óra, amit fölösleges dolgokkal töltenél, akkor ne gyere el!

2015. május 8-án, 13 órától

kerül megrendezésre az Innovatív Generáció Nyíregyháza programjának sajtó nyilvános tájékoztató napja.
Az érdeklődők megismerhetik a projekt rövid és hosszú távú céljait, történetét és jellegzetességeit.
Mindezeken felül találkozhatnak a szervezőkkel, a helyi vállalkozókkal, akik vállalták, hogy a képzésben résztvevőket mentorálják, az !gen képzésben részt vett, sikeres projekt gazdákkal, akiknek kérdéseiket is feltehetik az eseményt követően.

A programon való részvétel ingyenes!

Helyszín:

Human-Net Közösségi Ház  Nyíregyháza (Örökösföld), Semmelweis utca 24.